środa, 16 maja 2012

Pani paczajowo!
Troszkę nie pisałam, ale to nic nie szkodzi xD
Gdzieś o 7:10 byłam już w szkole, i oczywiście tam musiało się coś dziać. A więc, złapałam Pamelę za nogę, a ta ciągnęła mnie po korytarzu, coś nie szło jej to, bo sama się wywracała, no ale trudno, to się wytnie.

Efety xD

Karen była bardzo podjarana, na jej wielką środę, czyli dzień podrywu na paczaja! Z tego względu postanowiłam ją nazwać pani paczajowa! Nieźle się na to nastawiła. Ostatnio Ola jest chora, i nie mam jej w szkole, ale mam nadzieję, że na urodzinki paczajowej zdąży i ja, paczajowa i Pamela, będziemy mogły u niej spać. Tylko, że jest mały problem, PAMELA MNIE STRASZY, mówi, że zrobi straszne rzeczy i puszczała do mnie zalotne minki. Na to mówię do Kini "Ej Kinia, ona chce cię zastąpić !" a Kinia na to odwraca się do Pameli i mówi "Andzia jest moja!!", odwróciła się też paczajowa, która mówi "Andzia jest moja!, Andzia, czy ty mnie zdradzasz?" Na co odpowiadam "No oczywiście, na prawo i lewo!!" i foch. Potem zaczęła mi wytykać malinki na moich rękach, teraz na serio bez wygłupów powiedziała, że ją zdradzam i opuszczam, i mówi, że jakiś chłopak mi miesza. Teraz tak spojrzałam na te malinki i są dość duże, ale schodzą, jedna już zeszła całkiem, TY DEBILU JEDEN!

Potem niemiec, pani nie ma, bo ktoś mówił, że jest w ciąży, no i git, paczajowa chce się pociąć, co i tak zrobiła zapewne potem w domu kretynka moja ! I jestem uradowana bo powiedziała, że mnie nigdy nie zastąpi, że zawsze będę jej przyjaciółką, kocham cię idiotko, wiesz? 

Potem rozciąganie i wygłupy na wf'ie, robiłyśmy foty i tańczyłyśmy, a w radiu leciały fajne muzyczki, między innymi:


                                                                      Dalej nie pamiętam XD


                                          

                                      Ta fotka mnie przeraża, paczajowa? co ty zamierzasz?? o,o

3 komentarze:

 1. No bo ja cię nigdy nie zostawię i nikt mi ciebie nie zastąpi kochana <3. a z tym, że mnie zdradzasz to ja sobie jaja robię ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. odpały w szkole zawsze spoko :D zapraszam do mnie glamofhope.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne macie odpały tam w sql, heh xd
  zapraszam do sb :))

  OdpowiedzUsuń